Home GÜNCEL Lions 118-K Yönetim Çevresi’nden Hawai çıkarması!

Lions 118-K Yönetim Çevresi’nden Hawai çıkarması!

- Guncellenme Tarihi: 4 Temmuz 2015 13:48
2 min read
Lions 118-K Yönetim Çevresi’nden Hawai çıkarması! için yorumlar kapalı
0

Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu 2015-2016 Hizmet Dönemi Genel Yönetmeni İlknur Kutucu ve beraberindeki Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu’na bağlı kulüplerin temsilcileri, Hawai Honolulu’da yapılan Uluslararası Konvansiyon’a katıldı.

Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu 2015-2016 Hizmet Dönemi Genel Yönetmeni İlknur Kutucu ve beraberindeki Lionlar dünyanın 208 farklı ülkesinden 17 bin üyenin katılım sağladığı ve Hawai adasının Honolulu şehrinde gerçekleşen Uluslararası Konvansiyon’da Türkiye’yi temsil ettiler.

 

‘Saygınlık, Uyum, İnsanlık’

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Uluslararası Konvansiyon’un ardından açıklamalarda bulunan Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu 2015-2016 Hizmet Dönemi Genel Yönetmeni İlknur Kutucu, “118-K Yönetim Çevresi Federasyonu’nu K9onvansiyonda temsil etmiş olmaktan son derece mutlu ve gururluyum. Uluslararası Başkanımızın, ‘Saygınlık, Uyum, İnsanlık’ sloganı ile ve Lions’un 100.Yılı kutlamalarını da kapsayan yeni bir hizmet dönemi başlıyor” dedi. Yeni hizmet döneminde Lions’a değer katmak adına çaba sarf edeceğini dile getiren Kutucu, “2015- 2016 Hizmet Döneminde yönetim çevremin vereceği destekle hep birlikte, başta Alzheimer Hasta Konuk Evi projemiz olmak üzere, başarılı hizmetler sunacağımıza, toplumda fark yaratacağımıza inanıyorum. Bu güçlü inanç içinde, yeni hizmet döneminin Lions ailemize ve ülkemize hayırlı olmasını, sağlık, mutluluk ve başarılar içinde geçmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın Hizmetlere Hızlı Başladı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, seçimden önce verdiği sözleri yerine getirmeye baş…