Home GÜNCEL ‘Başkan Burada’ Büyükbalıklı Mahallesi’ndeydi

‘Başkan Burada’ Büyükbalıklı Mahallesi’ndeydi

3 min read
‘Başkan Burada’ Büyükbalıklı Mahallesi’ndeydi için yorumlar kapalı
0

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey bu hafta makamını Büyükbalıklı Mahallesi’ne taşıdı. Mahalle halkıyla bir araya gelen Bozbey sorun ve taleplerini dinledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Başkan Burada Projesi’ni Ramazan ayında da ara vermeden sürdürüyor. Başkan Bozbey bu Cuma günü de Büyükbalıklı Mahallesi’nde çalışmalarını sürdürdü. Sabah saatlerinde Büyükbalıklı Mahallesi’ne gelen Başkan Bozbey, önce çevredeki esnafı ziyaret ederek ‘hayırlı günler’ dileğinde bulundu ardından karavanına geçerek görüşmelerini gerçekleştirdi.

Başkan Bozbey Büyükbalıklı Mahallesi Muhtarı Akif Cebeci ile de karavanında bir araya gelerek mahallenin ihtiyaçlarını görüştü. Muhtar Akif Cebeci mahallenin imar planı ile ilgili beklentiyi dile getirdi. Çevredeki kum ocağından gelen kamyonların mahalleden geçmemesi için çevre yolunun açılarak kamyonların güzergahının buraya kaydırılmasını, Büyükbalıklı Caddesi’nin sıcak asfalt olması ve mahallede tarım faaliyetlerinin artması için destek istedi.

 

Başkan Bozbey mahalle halkıyla da görüşerek gereksinimlerini, sorun ve çözüm önerilerini dinledi. Mahalle sakinleri yeni park ve yürüyüş yolu talebini de Başkan Bozbey’e iletti. Vatandaşların ihtiyaç ve önerilerini tek tek not alan Bozbey, bazı sorunların çözümü için hemen ilgili müdürlere talimat verdi. Gün boyu Büyükbalıklı Mahallesi’nde çalışmalarını sürdüren Başkan Bozbey, günlük randevularını da burada gerçekleştirdi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Doğal Yaşam Şenliği’nde NİLKOOP ürünlerine büyük ilgi

Nilüfer Belediyesi’nin de katkılarıyla Podyumpark’ta düzenlenen Podyum Doğal Yaşam Şenliği…