Home GÜNCEL Eşrefzade mahallesi semt sahasına kavuşuyor!

Eşrefzade mahallesi semt sahasına kavuşuyor!

- Guncellenme Tarihi: 3 Temmuz 2015 13:43
2 min read
Eşrefzade mahallesi semt sahasına kavuşuyor! için yorumlar kapalı
0

İznik Belediye Başkanlığı girişimleri ve Bursa Büyükşehir Belediyesi destekleri ile Eşrefzade Mahallesine Basketbol, Voleybol, Halı sahadan oluşacak Semt sahası çalışmaları başladı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hıştıroğlu semt sahası çalışmalarını incelemek üzere bölgeye giderek, İznik Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdür Vekili Enes Emrah Açıkgöz ve yer tespiti ölçümlerini yapan Yamaçlı İnşaat teknikerlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Eşrefzade Mahallesi Göktürk, Kırlangıç, Huzur ve Bozdağ sokakların arasında bulunan yaklaşık 3.500 metre kare alan üzerine yapılması planlanan semt sahası yer tespit çalışmaları devam ediyor.

Gençlerin talepleri doğrultusunda böyle bir proje hazırladıklarını belirten İznik Belediye Başkanı Osman Sargın “Öncelikle gençlerimizin yoğun şekilde talep ettikleri bu hizmeti ilçemize kazandıracağımız için mutluyum. Bizler her zaman bütün spor dallarına ve sporcu’ya destek verdik. Vermeye de devam edeceğiz. Geleceğimiz olan gençlerimizi spor’a özendirmek amacı ile başlattığımız semt saha projesi Bursa Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile gerçekleştirilecek. Bu hizmetin ilçemize kazandırılmasında ki desteklerinden dolayı tüm İznik halkı adına Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür ederim” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bursa Hayvanat Bahçesi 25 Yaşında

Bursa’da yaklaşık 206 bin metrekarelik alanda 138 türden bini aşkın hayvana ev sahipliği y…