Anasayfa GÜNCEL Anadolu Arastası yönetimi seçildi!

Anadolu Arastası yönetimi seçildi!

2 min read
Anadolu Arastası yönetimi seçildi! için yorumlar kapalı
509

Nilüfer Belediyesi tarafından temeli atılan, Türkiye’nin ilk tarihi ve turizm merkezi Anadolu Arastası Kooperatifi’nde yapılan genel kurulda Başkan Bozbey güven tazeledi.

Türkiye’nin kültür mozaiğini aynı çatı altında buluşturan Anadolu Arastası Kooperatifi’nin olağan genel kurul toplantısı üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi. Balkanlar’dan Kafkaslar ve tüm Türkiye’yi kapsayacak olan Anadolu Arastası projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey genel kurulda yapılan oylama sonucunda 3 yıllığına Kooperatif Başkanı seçildi.

Oylamanın ardından üyelere teşekkür eden Başkan Bozbey, Anadolu Arastası projesi süreci hakkında üyeleri bilgilendirdi. Anadolu Arastası projesinde ihale sürecinin tamamlanmasından sonra çalışmaların hız kazanacağını kaydeden Başkan Bozbey, alanın Türkiye’ye örnek olacağını kaydetti. Anadolu Arastası’nda yer alacak binaların mimari çalışmalarının da son aşamada olduğunu söyleyen Bozbey, 2014-2019 yönetim döneminin sonuna kadar projeyi tamamlamak istediklerini belirtti.

Genel kurulda her yıl yapılan başkanlık seçimi oy çokluğuyla 3 yıla uzatılırken, yönetimde de her bölgeden ve Nilüfer Belediyesi’nden olmak üzere birer kişilik temsilci yer aldı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Osmangazi Belediyesi’nden İsrail’e kınama

Osmangazi Belediyesi’nin Mayıs ayı olağan meclis toplantısında İsrail’in Doğu Kudüs ve Mes…