Home GÜNCEL Anadolu Arastası yönetimi seçildi!

Anadolu Arastası yönetimi seçildi!

- Guncellenme Tarihi: 2 Temmuz 2015 11:55
2 min read
Anadolu Arastası yönetimi seçildi! için yorumlar kapalı
0

Nilüfer Belediyesi tarafından temeli atılan, Türkiye’nin ilk tarihi ve turizm merkezi Anadolu Arastası Kooperatifi’nde yapılan genel kurulda Başkan Bozbey güven tazeledi.

Türkiye’nin kültür mozaiğini aynı çatı altında buluşturan Anadolu Arastası Kooperatifi’nin olağan genel kurul toplantısı üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi. Balkanlar’dan Kafkaslar ve tüm Türkiye’yi kapsayacak olan Anadolu Arastası projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey genel kurulda yapılan oylama sonucunda 3 yıllığına Kooperatif Başkanı seçildi.

Oylamanın ardından üyelere teşekkür eden Başkan Bozbey, Anadolu Arastası projesi süreci hakkında üyeleri bilgilendirdi. Anadolu Arastası projesinde ihale sürecinin tamamlanmasından sonra çalışmaların hız kazanacağını kaydeden Başkan Bozbey, alanın Türkiye’ye örnek olacağını kaydetti. Anadolu Arastası’nda yer alacak binaların mimari çalışmalarının da son aşamada olduğunu söyleyen Bozbey, 2014-2019 yönetim döneminin sonuna kadar projeyi tamamlamak istediklerini belirtti.

Genel kurulda her yıl yapılan başkanlık seçimi oy çokluğuyla 3 yıla uzatılırken, yönetimde de her bölgeden ve Nilüfer Belediyesi’nden olmak üzere birer kişilik temsilci yer aldı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi 350 Dekarlık Alanda Tarımsal Üretim Yapıyor

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, kentteki tarımsal kalkınma hedefleri doğrultusunda …