Home GÜNCEL İphone 6 kullananlar dikkat!

İphone 6 kullananlar dikkat!

- Guncellenme Tarihi: 26 Haziran 2015 15:34
2 min read
İphone 6 kullananlar dikkat! için yorumlar kapalı
0

Hindistan’da bir vatandaşın iPhone 6’sı patladı, alev alan cihazın son görüntüsü şaşkınlık yarattı.

Zaman zaman farklı markaların cep telefonlarını da bu başlıkla görmüş olsak da, şimdiki kahramanımız bir iPhone 6. Bu defaki patlama haberi Hindistan’dan geldi. Hindistan’da yaşayan restoran sahibi Kishan Yadav’ın, iki gün önce aldığı iPhone 6’sı patlayarak alev almış. Yadav’ın anlattığına göre kendisi ucuz kurtulmuş.

The Times of India’nın haberine göre Kishan Yadav, henüz yeni aldığı iPhone 6’sıyla otomobilde seyir halindeyken telefon görüşmesi yapıyormuş. iPhone 6’yla eller serbest modunda konuşan Yadav, bir anda alev alan iPhone 6’yı tek hamlede tutup otomobilin penceresinden dışarı fırlatmış.

Henüz iki gün önce 945 dolar ödeyerek satın aldığı 64 GB’lık iPhone 6’nın alevler içinde otomobilin penceresinden dışarıya fırlatmanın kendisi için çok üzücü olduğunu dile getiren Yadav, öte yandan bu olayın otomobilde yaşandığı için mutlu. Aksi halde telefonun yüzüne ciddi zarar vermesinin kaçınılmaz olduğunu belirten Yadav’ın konuyu yargıya taşıyıp taşımayacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Yaşanan bu talihsiz olayla ilgili Apple tarafından bir açıklama gelmedi.

Kaynak:Hürriyet.com.tr

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’a DAĞDER’de Coşkulu Karşılama

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaret ettiği DAĞDER’de büyük ilgi ve coşkuyla ka…