Anasayfa GÜNCEL Barış Lions kulübünde devir teslim

Barış Lions kulübünde devir teslim

2 min read
Barış Lions kulübünde devir teslim için yorumlar kapalı
769

Barış Lions Kulübü’nün devir teslim töreni Almira Otel’de düzenlenen geceye gerçekleştirildi. Geçmiş Dönem Başkanı Burak Yavaş, 2015-2016 Hizmet Dönemi’nde Barış Lions Kulüp Başkanlığı görevini Esat Murat Epiri’ye devretti.

Barış Lions Kulübü geleneksel başkanlık devir teslim törenini gerçekleştirdi. Almira Otel’de gerçekleştirilen devir teslim törenini geçmiş dönem başkanlarından Neşe Yıldırım yönetti. 118-k Yönetim Çevresi Federasyon Başkanı Nejat Yahya’nın da katıldığı tören renkli anlara sahne oldu. Dönem Başkanı Burak Yavaş yaptığı sunumunda geçmiş döneme ait faaliyetlerden bahsetti. Başarılı ve verimli bir dönemi geride bıraktıklarını söyleyen Yavaş, bu dönemde emeği geçenlere çeşitli hediyeler verdi.

2-GEÇMİŞ DÖNEM BAŞKANI BURAK YAVAŞ VE YENİ DÖNEM BAŞKANI ESAT MURAT EPİRİ1

Gecede daha sonra devir teslim törenine geçildi. Geçmiş Dönem Başkanlarından Neşe Yıldırım’ın yönetmenliğinde gerçekleştirilen törende Geçmiş Dönem Başkanı Burak Yavaş kulüp sembolü ve kulüp armasını yeni Başkan Esat Murat Epiri’ye alkışlar eşliğinde taktı. Yeni başkanlık görevinin ardından konuşan Epiri, başarılı dönemi sürdürme sözü verdi. Çiçeği burnunda başkan geçmiş dönem yönetiminin çıtayı yükselttiğini ve bu seviyeyi de geçmek için daha çok çalışacaklarını söyledi.

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Evsiz kadına Büyükşehir sahip çıktı

Bursa’da kalacak yeri olmadığı için kapalı pazar yerinde geceyi geçiren 43 yaşındaki…