Anasayfa FOTO GALERİ BAŞKAN SALMAN: KADINLARIMIZ İNSANLIĞI AYDINLIK BİR GELECEĞE TAŞIYACAKTIR

BAŞKAN SALMAN: KADINLARIMIZ İNSANLIĞI AYDINLIK BİR GELECEĞE TAŞIYACAKTIR

3 min read
BAŞKAN SALMAN: KADINLARIMIZ İNSANLIĞI AYDINLIK BİR GELECEĞE TAŞIYACAKTIR için yorumlar kapalı
67

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Salman, mesajında kadınların, Türkiye’yi ve insanlığı daha güçlü bir geleceğe taşıyacağına olan inancına vurgu yaptı.

Ayhan Salman, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Toplumumuzda ve kültürümüzde seçkin ve saygın yeri olan kadınlarımızın, bu anlamlı ve özel günlerini kutluyor, kendilerine hak ettikleri saygıyı gördükleri sağlıklı, huzurlu bir yaşam diliyorum. Mensubu olduğumuz medeniyette hiçbir zaman insanları mezhebinden, inancından, kökeninden ve cinsiyetinden dolayı ötekileştirme yaşanmamış, tam aksine, inancımız Cenneti annelerin ayakları altına sermiş onların haklarını her fırsatta savunmuştur.

Bizler kadına yönelik şiddet başta olmak üzere, kadınlarımıza yapılacak her türlü baskı, hakaret ve ayrımcılığı, insanlığa yapılmış bir ihanet olarak görüyoruz. Kardeşliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde kadınlarımızın birleştirici ve bütünleştirici özelliğine ihtiyacımız var. Savaşların ve kavgaların son bulması, daha aydınlık yarınlar ancak kadınlarımızın gayretleriyle olacağı inancındayız. Umut ediyor ve biliyoruz ki ülkemizin birlik ve beraberliğinin de en büyük güvencesi kadınlarımız olacaktır. Ülkemizi ve insanlığı daha ileri götürecek olan da kadınlarımızdır.

Bu özel gün aracılığıyla kadınlarımızın hak ettikleri gibi, huzur ve mutluluk içerisinde yaşamalarını diliyor tüm kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutluyorum.”

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Jandarma o araçlara geçit vermedi!

Bursa İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı jandarma trafik ekipleri tarafından farklı no…