BURSA SÖYLEM GAZETESİ -
$ DOLAR → Alış: 6,22 / Satış: 6,25
€ EURO → Alış: 7,32 / Satış: 7,35

AK KADINLAR BÜYÜKLERİMİZİ UNUTMADI

AK KADINLAR BÜYÜKLERİMİZİ UNUTMADI
  • 04.10.2017
  • 229 kez okundu

AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilatı, Dünya Yaşlılar Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu ve yöneticileri, Dünya Yaşlılar Günü’nde Ali Osman Sönmez Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri büyüklerimizi ziyaret etti. Merkezde kalan büyükleri tek tek ziyaret ederek hatırlarını soran Kapıcıoğlu ve yönticileri, hediyelerle büyüklerimizle sevgi ve mutluluğu paylaştı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Gülten Kapıcıoğlu,  “Yaşlılık; ömür yettiğinde her insanın yaşayabileceği bir dönemdir. Bir toplumun geçmişini, bilgi birikimini, geleneklerini, değerlerini, kültürünü genç nesillere aktaranlar yaşlılardır. Geçmiş yaşantılarında önemli görevleri yerine getiren, tecrübe ve düşünceleriyle bizlere yol gösteren yaşlılarımız, her zaman baş tacımız olmuşlardır” dedi.

“Toplum olarak yaşlı vatandaşlarımızın sosyal ihtiyaçlarını karşılama noktasında her zaman üzerimize düşen vazifeyi yapmalı, onlara gereken değeri göstermeliyiz” diyen Kapıcıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

Yaşlılarımıza el uzatmak, sorunlarını çözmek, hiçbir sıkıntı çekmeden hayatlarını sürdürebilecekleri ortamı hazırlamak hepimizin en temel görevidir. AK Parti hükümetleri dönemlerinde yaşlılarımızın sosyal ihtiyaçları olan bakım ve barınma noktasında ihtiyaç sahiplerine devrim niteliğinde hizmetlere imza atıldı ve atılmaya da devam ediyor. İnşallah bizler de AK Parti Bursa kadın kolları teşkilatları olarak onların daha iyi yaşamaları için elimizden gelen her çabayı göstermeye devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ